Cablu Flexo 2 metri 3x1 mm2 Negru
Panglică flexo cu furcă de lungime totală 2 metri în negru. Cablul are o secțiune transversală de 3 x 1mm2. Pentru o conexiune sigură a cablului la lampă, vă recomandăm să cumpărați conectori de cablu IP68 3 x 2,5mm2 sau cleme wago.




DATE TEHNICE ALE CABLULUI |
|
| Secțiune transversală | 3x1mm2 |
| Lungime | 2m |
| Tensiune de alimentare max. | 250V |
| Curent maxim | 10A |
| Culoare | Negru |
| Temperatura de funcționare | -De la -30°C la max. 70°C. |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prelungitoare electrice |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8596558003102 |
Produse asociate
Această cravată neagră pentru cabluri permite cablarea în siguranță în camerele umede. Pot fi conectate...
Acest conector de cablu negru în formă de T asigură o conexiune sigură. Poate fi utilizat pentru a conecta...
Proiectat pentru cultivarea plantelor în interior, proiectorul LED GROW oferă un cip COB de înaltă...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Corpul de iluminat UFO 5000K este potrivit pentru iluminarea plantelor în stadiu vegetativ. Datorită...
Produse alternative
Extensie cablu cupru 3 fire 3 prize - 3m - secțiune transversală cablu 3x 1,5mm
Cablu de cupru cu trei fire, de culoare albă. Diametrul conductorului este de 1,5mm. Folosit pentru...
Cablu prelungitor din cupru cu întrerupător 3 prize - 3m - secțiunea cablului 3x 1,5mm
Cablu prelungitor din cupru cu trei fire cu întrerupător 5 prize - 3m - secțiunea cablului 3x 1,5mm
Cablu de 2m cu conector IEC (masculin)
Rețelele electrice sunt expuse în mod constant la riscul diferitelor tipuri de interferențe și...
Priză distribuitoare - 2x rotundă, 1 x plată, albă
Cablu de cupru cu trei fire, culoare albă. Diametrul conductorului este de 1,5mm. Utilizabil pentru...
Extensie cablu cupru 3 fire 5 prize - 3m - secțiune transversală cablu 3x 1,5mm
Furculiță clasică pentru cablu de prelungire mobil, cu opțiunea practică de a roti conexiunea internă.
