Mammoth Classic+ 240L (240x120x200cm)
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul lor Mammoth Classic este o versiune în mărime naturală a grow box-ului, conceput pentru începători, dar și pentru cultivatorii avansați datorită asamblării sale foarte simple. Are o reflectivitate ridicată datorită țesăturii Mylar 600D utilizate și are un preț cuprins între versiunile LITE și PRO.




Comparativ cu versiunea mai ieftină, diferențele constau în utilizarea materialului reflectorizant intern. Comparativ cu versiunea PRO, diferențele constau, de asemenea, în utilizarea suprafeței interioare și a prelucrării ca atare. În comparație cu versiunea PRO, versiunea Classic are mai puține elemente prefabricate sub formă de ieșiri de evacuare, orificii pentru diverse cabluri, dispozitive de udare etc.
- 100% protecție la lumină - montaj rapid și ușor - design nou cu cadru din tuburi de oțel de 16 mm grosime întărit și colțuri de înaltă calitate - disponibil într-o gamă largă de dimensiuni - uși mari pentru acces ușor -gamă largă de tranziții pentru instalarea ușoară a echipamentelor interne.
| Dimensiunile cortului | 240 x 120 x 200 cm |
| Suprafața de creștere | 2.88 m2 |
| Volumul cortului | 5.76m3 |
| Material suprafață | Mylar 600D |
| Ușă (intrare) | 2x față 2x spate 1x lateral |
| Fereastră (ventilație) | 1x 30 x 20 cm |
| Conexiune | strat - strat unic 3x O 76 - cabluri 2x O 254 - extensie 2x O 254 - extensie |
| Construcție | material - oțel grosimea covorului - 0,5 mm Tijă O 16 mm |
| Accesorii | conectori (material copolimer PP) 4x mâner 2x curea - curele pentru fixarea filtrului de capăt 1x rezervor de apă detașabil |
Cum să construiți un vis sau să construiți un cort de creștere Mammut
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi mari de cultivare 2–5 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5060266944420 |
| Etapa plantei: | Pentru întregul ciclu de cultivare |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Dreptunghi |
Stavba mammoth PRO boxu
Mammoth Tents - Kvalitní holandská značka, která má co nabídnout
Mammoth Tents je holandská značka známá kvalitními pěstebními stany, které jsou ideální pro indoor pěstování rostlin. Nabízí širokou škálu boxů v různých velikostech (od 0,16 do 4,5 m²), které jsou kompatibilní s květináči i hydroponickými systémy.
Mammoth Tents se dělí na tři řady:
- Mammoth PRO (odolný dvouvrstvý plášť, vyšší odrazivost)
- Mammoth Lite (cenově atraktivní, jednodušší konstrukce)
- Mammoth Classic (střední cesta mezi kvalitou a cenou)
Všechny modely jsou vyrobeny z netoxických materiálů a snadno se instalují, což usnadňuje práci s kabeláží a ventilátory.
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Produse alternative
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atractiv cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atractiv cu materialul său interior PAR+ pentru o...
BudBox PRO Titan III este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast al...
BudBox PRO XXL+ este o seră de creștere care nu vă va dezamăgi, fie că sunteti un entuziast al cultivării...
Boxul de cultivare Diamond Box Silver SL200, 200x200x200 cm. Are o bază rezistentă la apă, un capac...
Cort GorillaBox 150x150x200 cm pentru cultivare.
BudBox PRO XXL+ este o cort de creștere care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast non-profit al...
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Cortul de cultivare Budbox Silver PRO este potrivit pentru toți cultivatorii indoor. Acest cort stabil și...
Secret Jardin Dark Room (150x150x235 cm) rev. 4.0 - Cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun...
Cortul de cultură Budbox Lite este ideal în special pentru cultivatorii indoor începători. Acest cort...
Cortul de crestere mare Diamond Box Silver SL240 vine cu folie de mylar argintie în interior și husă...
Mammoth LITE sunt corturile de cultivare cele mai accesibile de la această companie olandeză, care este un...
Cortul de cultivare Budbox Lite este ideal pentru cultivatorii indoor începători. Acest cort stabil și de...
Noua versiune a Pure Tent Grow Tent 2.0 este o cutie de cultură etanșă care vă oferă un control mai mare...
Cort Garden High ProBox Magnum 300L, 300x150x220 cm. Gama de calitate superioară Garden High Pro.
