Secret Jardin Hydro Shoot 150 x 150 x 200
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel mai bun material reflectorizant 210D Mylar țesătură puternică care are, de asemenea, proprietăți anti-îngrășare. Structura din aluminiu este ușor de asamblat și este suficient de robustă datorită oțelului de 16 mm. Montarea cortului economisește timp, durează aproximativ 15 minute.




Cort de creștere de înaltă calitate, țesătură unică realizată dințesătură puternică 210D Mylar . Fermoarele cortului sunt groase de 8 mm și, prin urmare, foarte durabile. Growbox are un rezervor de apă detașabil.
| Dimensiunile cortului | 150 x 150 x 200 cm |
| Suprafața de creștere | 2,25 m2 |
| Volumul cortului | 4.50m3 |
| Pad | WT150 |
| Material de suprafață | 210D Mylar țesătură rezistentă |
| Ferestre | 1x 30 x 20 cm |
| Cablare | 2x ventilație O 280 mm 1x cabluri O 75 mm |
| Construcție | material - oțel O stâlpi 16 mm. |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi mari de cultivare 2–5 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5425030265925 |
| Etapa plantei: | Pentru întregul ciclu de cultivare |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Produse alternative
BudBox PRO XL+ este un cort de cultivare care nu te va dezamăgi, indiferent dacă ești un entuziast al...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atractiv cu materialul său interior PAR+ pentru o...
BudBox PRO XL+ este un cort de cultivat care nu te va dezamăgi, fie că ești un entuziast al cultivării...
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atractiv cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atractiv cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Budbox PRO: 100% opac, material netoxic în 4 straturi, fermoare rezistente și ușor de manevrat, conectori...
BudBox PRO XL+ este un cort de cultivație care nu vă va dezamăgi, indiferent dacă sunteți un entuziast al...
BudBox PRO XL+ este un cort de cultivare care nu te va dezamăgi indiferent dacă ești un entuziast al...
BudBox PRO XL+ este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast al cultivării...
BudBox PRO XL+ este un cort de cultivație care nu vă va dezamăgi, indiferent dacă sunteți un entuziast...
BudBox PRO XL+ este un cort de cultivare care nu te va dezamăgi, indiferent dacă ești doar un entuziast...
Cortul de creștere Budbox White PRO este ideal în special pentru cultivatorii indoor experimentați. Acest...
Cortul de cultivare Budbox Lite este ideal mai ales pentru cultivatorii indoor la început de drum. Cortul...
Cort Stan Garden High ProBox EcoPro 240L, dimensiuni 240x120x200 cm.
Cort Garden High ProBox EcoPro 150, 150x150x200 cm.
