Mammoth Lite+ 120 (120x120x200cm)
Mammoth LITE sunt cele mai accesibile corturi de la această companie olandeză, care este unul dintre pionierii în domeniul camerelor climatice mobile. Chiar și la un preț scăzut, este vorba despre un cort de înaltă calitate, cu un strat reflectorizant intern realizat din materialul 170D Mylar Silver, care reflectă 95% din lumină. Este cortul ideal pentru începutul cultivării indoor.




Corturile Mammoth LITE sunt cea mai accesibilă alternativă oferită de această companie olandeză. Cortul este totalmente opac la lumină și materialul 170D Mylar Silver reflectă lumina cu o eficiență de 95%.
• 100% rezistent la lumină
• asamblare rapidă și ușoară a cortului
• design nou cu un cadru întărit din țevi de oțel de 16 mm și colțuri de calitate
• disponibil într-o gamă largă de dimensiuni
• numeroase deschideri pentru asamblarea ușoară a echipamentului interior
| Dimensiunea cortului | 120 x 120 x 200 cm |
| Suprafața de cultură | 1.44 m2 |
| Volumul cortului | 2.88 m3 |
| Materialul suprafeței | 170D Mylar |
| Uși (intrare) | 1x frontală |
| Fereastră (ventilație) | 1x 30 x 20 cm |
| Conectare | strat - simplu O 76 - cabluri O 203 - aducție O 203 - evacuare |
| Structura | material - oțel grosime mat. - 0,4 mm O bară 16 mm |
| Accesorii | cuple (material PP Copolymer) 2x mânere 2x Strap - curele pentru fixarea filtrului de capăt |
Construind un vis, adică construirea unui cort de cultură Mammoth
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi de cultivare medii 1–2 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5060266944475 |
| Etapa plantei: | Pentru întregul ciclu de cultivare |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Stavba mammoth PRO boxu
Mammoth Tents - Kvalitní holandská značka, která má co nabídnout
Mammoth Tents je holandská značka známá kvalitními pěstebními stany, které jsou ideální pro indoor pěstování rostlin. Nabízí širokou škálu boxů v různých velikostech (od 0,16 do 4,5 m²), které jsou kompatibilní s květináči i hydroponickými systémy.
Mammoth Tents se dělí na tři řady:
- Mammoth PRO (odolný dvouvrstvý plášť, vyšší odrazivost)
- Mammoth Lite (cenově atraktivní, jednodušší konstrukce)
- Mammoth Classic (střední cesta mezi kvalitou a cenou)
Všechny modely jsou vyrobeny z netoxických materiálů a snadno se instalují, což usnadňuje práci s kabeláží a ventilátory.
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Sistem de agățare pentru obiecte foarte grele în sau în jurul boxului de creștere. Cel mai frecvent...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Producătorul premium Spider-Farmer, care este într-adevăr un lider recunoscut în industria cultivării cu...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Produse alternative
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel...
BudBox PRO XL este un cort de cultivare care nu te va dezamăgi, fie că ești doar un entuziast al cultivării...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atrăgător cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Homebox Ambient R150, 150x80x200 cm
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atractiv cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Ghiveciul opac Diamond Box Silver SL100, cu dimensiunile de 100x100x200 cm, este destinat pentru cultivarea...
Cortul de cultivare Spider Farmer 140×70×200 cm este alegerea ideală pentru grădinarii casnici care caută o...
Noua versiune a Pure Tent Grow Tent 2.0 este o cutie de cultură etanșă care vă oferă un control mai mare...
Stan Garden High Pro Probox Master este o alegere excelentă pentru cultivarea plantelor și a ierburilor...
Cortul Budbox Lite este ideal mai ales pentru cultivatorii începători. Cortul stabil și de încredere este...
Noua versiune - Secret Jardin Dark Street (150x77x200 cm) rev. 4.0 - cel mai bun film reflectorizant mylar...
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast...
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Cortul de cultivare Budbox White PRO este potrivit mai ales pentru cultivatorii indoor cu experiență....
Cort pentru cultivarea plantelor Diamond Box Silver SL120 cu dimensiuni de 120x120x200 cm. Acoperirea este...
Boxul de cultivare Garden High Pro ProBox Basic este destinat pentru cultivarea indoor a plantelor...
