Mammoth Lite+ 80 (80x80x160cm)
Mammoth LITE sunt corturile de cultivare la cel mai accesibil preț oferite de această companie olandeză, un pionier în industria spațiilor climatizate mobile. Chiar și la un preț redus, aceasta este o cort de calitate cu un strat reflectorizant intern din materialul 170D Mylar Silver, care reflectă 95% din lumina. Este cortul ideal pentru începutul cultivării interioare.




Corturile Mammoth LITE sunt cea mai accesibilă alternativă oferită de această firmă olandeză. Cortul este complet izolat de lumină, iar materialul 170D Mylar Silver reflectă lumina cu o eficiență de 95%.
• 100% izolat de lumină
• asamblare rapidă și simplă<\br>• design nou cu cadru întărit din țevi de oțel de 16 mm și cu colțuri de calitate
• disponibil într-o gamă largă de dimensiuni
• multe accese pentru o instalare ușoară a echipamentelor interne
| Dimensiuni cort | 80 x 80 x 160 cm |
| Suprafață de cultură | 0.64 m2 |
| Volumul cortului | 1.15 m3 |
| Materialul suprafeței | 170D Mylar |
| Ușă (intrare) | 1x frontală |
| Fereastră (ventilație) | 1x 30 x 20 cm |
| Conexiune | strat - simplu O 76 - cabluri O 152 - conectare O 152 - deconectare |
| Construcție | material - oțel grosime mat. - 0,4 mm Ø țeavă 16 mm |
| Accesorii | conectori (material PP Copolimer) 2x suporturi 2x Strap - curele pentru fixarea filtrului final |
Cum să îți construiești propriul vis, adică un cort de cultură Mammoth
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi mici de cultivare până la 1 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5060266944451 |
| Etapa plantei: | Pentru întregul ciclu de cultivare |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Stavba mammoth PRO boxu
Mammoth Tents - Kvalitní holandská značka, která má co nabídnout
Mammoth Tents je holandská značka známá kvalitními pěstebními stany, které jsou ideální pro indoor pěstování rostlin. Nabízí širokou škálu boxů v různých velikostech (od 0,16 do 4,5 m²), které jsou kompatibilní s květináči i hydroponickými systémy.
Mammoth Tents se dělí na tři řady:
- Mammoth PRO (odolný dvouvrstvý plášť, vyšší odrazivost)
- Mammoth Lite (cenově atraktivní, jednodušší konstrukce)
- Mammoth Classic (střední cesta mezi kvalitou a cenou)
Všechny modely jsou vyrobeny z netoxických materiálů a snadno se instalují, což usnadňuje práci s kabeláží a ventilátory.
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Sistem de agățare pentru obiecte foarte grele în sau în jurul boxului de creștere. Cel mai frecvent...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Produse alternative
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atrăgător cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Cortul de creștere de înaltă calitate HOMEbox HomeLab este potrivit pentru cultivatorii pasionați. Toți...
Cort pentru cultivarea plantelor Diamond Box Silver SL80 cu dimensiunile de 80x80x180 cm. Cu folie...
Cort Garden High ProBox EcoPro 60, 60x60x140 cm.
Cortul foarte compact pentru creșterea plantelor DiamondBox Silver SL40 cu folie de mylar argintie în...
Secret Jardin Dark Street este un cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun material...
Boxul de cultivare Garden High Pro ProBox Basic este destinat culturii indoor de ierburi și plante. Are o...
Cortul mic Budbox Lite este ideal în special pentru plantare și clonare. Acest cort stabil și fiabil este...
Secret Jardin Dark Street este un cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun material...
Cortul Budbox Lite este ideal în special pentru cultivatorii începători. Acest cort stabil și de încredere...
Cort GorillaBox 60x60x140 cm pentru cultivare.
Cortul de creștere de înaltă calitate HOMEbox HomeLab este potrivit pentru cultivatorii pasionați. Toți...
Cort Garden High ProBox EcoPro 80, 80x80x160 cm.
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, indiferent dacă sunteți un...
