Secret Jardin Dark Street (60x60x158 cm) rev. 4.0
Secret Jardin Dark Street este un cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun material reflectorizant Mylar 210D, care are și proprietăți antireflex. Părțile exterioare ale cortului sunt realizate din țesătură rezistentă PE600 Owford, iar structura din aluminiu este ușor de asamblat și suficient de robustă (16 mm).




Acesta este un cort de creștere foarte bine proiectat, cu o structură din tuburi de oțel cu diametrul de 16 mm. Părțile interioare sunt realizate din țesătură Mylar 210D de înaltă calitate, cu o reflectivitate a luminii de până la 95%.
| Dimensiunile cortului | 60 x 60 x 158 cm |
| Suprafața de creștere | 0,36 m2 |
| Volumul cortului | 0.57m3 |
| Material suprafață | Mylar (210D) |
| Ferestre | 1x 30 x 20 cm |
| Uși (intrare) | 1x panou frontal |
| Cablare | 1x? 150 mm ieșire 1x ? 150 mm intrare 1x ? 100 mm cablu |
| Construcție | material - oțel tijă O 19 mm O 19 mm |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi mici de cultivare până la 1 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5425030264768 |
| Etapa plantei: | Germinare și răsaduri |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
Produse alternative
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Mammoth LITE sunt cele mai accesibile corturi de la această companie olandeză, care este un pionier în...
Mammoth PRO este linia de produse TOP pentru cultivatorii profesioniști. Mylar 600D, bare de 22 mm.
Cort GorillaBox 60x60x140 cm pentru cultivare.
Cortul de creștere de înaltă calitate HOMEbox HomeLab este potrivit pentru cultivatorii pasionați. Toți...
Noua versiune a Pure Tent Grow Tent 2.0 este o cutie de cultură etanșă care vă oferă un control mai mare...
Anexa mai mică pentru cortul Diamond Box Silver SL60, cu folie de mylar argintie la interior. Dispune de...
Cutie de diamant Silver SL70 cu dimensiunile 70x70x2000 cm. Folie reflectorizantă argintie Mylar pe...
Cort GorillaBox 80x80x160 cm pentru creșterea plantelor.
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel...
BudBox PRO Intermediate este un cort pentru cultivare care nu te va dezamăgi, fie că ești un entuziast al...
Urbanbox-ul larg, cu dimensiuni de 120x60x180 cm, este potrivit pentru cultivarea indoor, sub iluminare, cu...
Cort pentru cultivarea plantelor Diamond Box Silver SL80 cu dimensiunile de 80x80x180 cm. Cu folie...
Cort de cultură mic cu țesătură Mylar 600D, bare metalice de 16mm cu acoperire în pulbere și colțuri de...
Cortul de cultivare Urbanbox, de dimensiuni mici 40x40x120 cm, este potrivit pentru cultivarea indoor sub...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atrăgător cu materialul său interior PAR+ pentru o...
