Mammoth Lite+ 60 (60x60x140cm)
Mammoth LITE sunt cele mai accesibile corturi de la această companie olandeză, care este un pionier în domeniul camerelor climatizate mobile. Chiar dacă prețul este scăzut, este vorba despre un cort de calitate cu un strat reflectorizant intern din materialul 170D Mylar Silver cu o reflexie de 95% a luminii. Este cortul ideal pentru începutul cultivării indoor.




Corturile Mammoth LITE sunt cea mai accesibilă alternativă oferită de această companie olandeză. Cortul este complet opac și materialul 170D Mylar Silver reflectă lumina cu o eficiență de 95%.
• 100% opac
• asamblare rapidă și ușoară a cortului
• design nou cu cadru consolidat din tuburi de oțel de 16 mm și colțuri de înaltă calitate
• disponibil într-o gamă largă de dimensiuni
• multe accesuri pentru instalarea ușoară a echipamentului interior
| Dimensiunea cortului | 60 x 60 x 140 cm |
| Suprafața de cultivare | 0,36 m2 |
| Volumul cortului | 0,50 m3 |
| Materialul suprafeței | 170D Mylar |
| Ușa (intrare) | 1x frontală |
| Fereastră (ventilație) | 1x 30 x 20 cm |
| Conexiuni | strat - simplu Ø 76 - cabluri Ø 152 - admisie Ø 152 - evacuare |
| Construcție | material - oțel grosimea mater. - 0,4 mm băț Ø 16 mm |
| Accesorii | acoplatori (material PP Copolimer) 2x suporturi 2x Strap - curele pentru fixarea filtrului de la capăt |
Cum construim un vis, sau construirea unui cort de cultivare Mammoth
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi mici de cultivare până la 1 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5060266944444 |
| Etapa plantei: | Pentru întregul ciclu de cultivare |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Stavba mammoth PRO boxu
Mammoth Tents - Kvalitní holandská značka, která má co nabídnout
Mammoth Tents je holandská značka známá kvalitními pěstebními stany, které jsou ideální pro indoor pěstování rostlin. Nabízí širokou škálu boxů v různých velikostech (od 0,16 do 4,5 m²), které jsou kompatibilní s květináči i hydroponickými systémy.
Mammoth Tents se dělí na tři řady:
- Mammoth PRO (odolný dvouvrstvý plášť, vyšší odrazivost)
- Mammoth Lite (cenově atraktivní, jednodušší konstrukce)
- Mammoth Classic (střední cesta mezi kvalitou a cenou)
Všechny modely jsou vyrobeny z netoxických materiálů a snadno se instalují, což usnadňuje práci s kabeláží a ventilátory.
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Sistem de agățare pentru obiecte foarte grele în sau în jurul boxului de creștere. Cel mai frecvent...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Produse alternative
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atractiv cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Secret Jardin Dark Street este un cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun material...
Cort pentru cultivat plante Diamond Box Silver SL90 cu dimensiuni de 90x90x200 cm. Interiorul este prevăzut...
Cortul mic Budbox Lite este ideal în special pentru plantare și clonare. Acest cort stabil și fiabil este...
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Cortul de cultivare Urbanbox, de dimensiuni mici 40x40x120 cm, este potrivit pentru cultivarea indoor sub...
Cortul de creștere Budbox Lite este ideal mai ales pentru cei care încep să cultive în interior. Acest cort...
Cutie de diamant Silver SL70 cu dimensiunile 70x70x2000 cm. Folie reflectorizantă argintie Mylar pe...
Cortul de creștere de înaltă calitate HOMEbox HomeLab este potrivit pentru cultivatorii pasionați. Toți...
Cortul foarte compact pentru creșterea plantelor DiamondBox Silver SL40 cu folie de mylar argintie în...
Corturile PURE TENT oferă un raport calitate-preț fără compromisuri. Folosind materialul MYLAR D400 de...
Cortul mic de cultivare cu țesătură Mylar 600D, țevi metalice de 16mm cu acoperire pulbere și colțuri din...
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast al...
Secret Jardin Dark Street este un cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun material...
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
