Secret Jardin Hydro Shoot 60 x 60 x 160
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel mai bun material reflectorizant 210D Mylar țesătură puternică care are, de asemenea, proprietăți anti-îngrășare. Structura din aluminiu este ușor de asamblat și este suficient de robustă datorită oțelului de 16 mm. Montarea cortului economisește timp, durează aproximativ 15 minute.




Cort de creștere de înaltă calitate, țesătură unică realizată dințesătură puternică 210D Mylar . Fermoarele cortului sunt groase de 8 mm și, prin urmare, foarte durabile.
| Dimensiunile cortului | 60 x 60 x 160 cm |
| Suprafața de cultivare | 0,36 m2 |
| Volumul cortului | 0.58m3 |
| Pad | WT60 |
| Material suprafață | 210D Mylar țesătură rezistentă |
| Ferestre | 1x 30 x 20 cm |
| Cablare | 2x ventilație O 150 mm 1x cabluri O 75 mm |
| Construcție | material - oțel O stâlpi 16 mm. |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi mici de cultivare până la 1 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5425030265888 |
| Etapa plantei: | Germinare și răsaduri |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Produse alternative
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Mammoth LITE sunt cele mai accesibile corturi de la această companie olandeză, care este un pionier în...
Mammoth PRO este linia de produse TOP pentru cultivatorii profesioniști. Mylar 600D, bare de 22 mm.
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, calitatea tradițională Homebox Ambient într-un nou format.
Cortul foarte compact pentru creșterea plantelor DiamondBox Silver SL40 cu folie de mylar argintie în...
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast al...
Cort Garden High ProBox EcoPro 60, 60x60x140 cm.
Mammoth LITE sunt corturile de cultivare la cel mai accesibil preț oferite de această companie olandeză, un...
Cutie de diamant Silver SL70 cu dimensiunile 70x70x2000 cm. Folie reflectorizantă argintie Mylar pe...
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Anexa mai mică pentru cortul Diamond Box Silver SL60, cu folie de mylar argintie la interior. Dispune de...
Cort GorillaBox 80x80x160 cm pentru creșterea plantelor.
Cortul Budbox Lite este ideal în special pentru cultivatorii începători. Acest cort stabil și de încredere...
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast al...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atrăgător cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Urbanbox-ul larg, cu dimensiuni de 120x60x180 cm, este potrivit pentru cultivarea indoor, sub iluminare, cu...
