Secret Jardin Hydro Shoot 80 x 80 x 180
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel mai bun material reflectorizant 210D Mylar țesătură puternică care are, de asemenea, proprietăți anti-îngrășare. Structura din aluminiu este ușor de asamblat și este suficient de robustă datorită oțelului de 16 mm. Montarea cortului economisește timp, durează aproximativ 15 minute.




Cort de creștere de înaltă calitate, țesătură unică realizată dințesătură puternică 210D Mylar . Fermoarele cortului sunt groase de 8 mm și, prin urmare, foarte durabile. Growbox are un rezervor de apă detașabil.
| Dimensiunile cortului | 80 x 80 x 180 cm |
| Suprafața de creștere | 0,64 m2 |
| Volumul cortului | 1.15m3 |
| Pad | WT80 |
| Material suprafață | 210D Mylar țesătură rezistentă |
| Ferestre | 1x 30 x 20 cm |
| Cablare | 2x ventilație O 180 mm 1x cabluri O 75 mm |
| Construcție | material - oțel O stâlpi 16 mm. |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi de cultivare medii 1–2 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5425030265895 |
| Etapa plantei: | Pentru întregul ciclu de cultivare |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Produse alternative
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
Mammoth LITE sunt corturile de cultivare la cel mai accesibil preț oferite de această companie olandeză, un...
Cortul de creștere Budbox Silver PRO este potrivit pentru toți cultivatorii indoor. Cortul stabil și de...
Noua versiune a Pure Tent Grow Tent 2.0 este o cutie de cultură etanșă care vă oferă un control mai mare...
Cortul Budbox Lite este ideal mai ales pentru cultivatorii începători. Cortul stabil și de încredere este...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atrăgător cu materialul său interior PAR+ pentru o...
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu te va dezamăgi, indiferent dacă ești un entuziast...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atrăgător cu materialul său interior PAR+ pentru o...
Cutia de creștere Garden High Pro ProBox Basic este concepută pentru cultivarea indoor a plantelor și...
Mammoth LITE sunt cele mai accesibile corturi de la această companie olandeză, care este unul dintre...
Stan Garden High Pro Probox Master este o alegere excelentă pentru cultivarea plantelor și a ierburilor...
Cort Garden High ProBox EcoPro 120, 120x120x200 cm.
Mammoth este o companie olandeză care se numără printre pionierii camerelor climatice mobile, iar cortul...
BudBox PRO XL este un cort de cultivare care nu te va dezamăgi, fie că ești doar un entuziast al cultivării...
Diamond Box Silver SL110 cu dimensiunile de 110x110x200cm. Include folie reflectorizantă argintie Mylar în...
Cortul Budbox Lite este potrivit în special pentru cultivatorii începători. Cortul stabil și de încredere...
