Secret Jardin Hydro Shoot 40 x 40 x 120
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel mai bun material reflectorizant 210D Mylar țesătură puternică care are, de asemenea, proprietăți anti-îngrășare. Structura din aluminiu este ușor de asamblat și este suficient de robustă datorită oțelului de 16 mm. Montarea cortului economisește timp, durează aproximativ 15 minute.




Cort de creștere de înaltă calitate, țesătură unică realizată dințesătură puternică 210D Mylar . Fermoarele cortului sunt groase de 8 mm și, prin urmare, foarte durabile. Growbox are un rezervor de apă detașabil.
| Dimensiunile cortului | 40 x 40 x 120 cm |
| Suprafața de creștere | 0,16 m2 |
| Volumul cortului | 0.19m3 |
| Pad | WT40 |
| Material de suprafață | 210D Mylar țesătură rezistentă |
| Ferestre | 1x 30 x 20 cm |
| Fixare | 1x cablu de 150 mm cu șosetă |
| Construcție | material - oțel Tijă O 16 mm. |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi mici de cultivare până la 1 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5425030262061 |
| Etapa plantei: | Germinare și răsaduri |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Iluminare LED recomandată: | Până la 100 W |
| Formă bază: | Pătrat |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Produse asociate
Conductele Combi sunt complet flexibile și pot suporta presiuni ridicate și temperaturi de până la 140 de...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Produse alternative
Cort GorillaBox 60x60x140 cm pentru cultivare.
Growbox de încredere pentru cultivare indoor sigură. Trafika Growtent cu folie reflectorizantă de argint.
Secret Jardin Dark Street este un cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun material...
Urbanbox-ul larg, cu dimensiuni de 120x60x180 cm, este potrivit pentru cultivarea indoor, sub iluminare, cu...
Cortul foarte compact pentru creșterea plantelor DiamondBox Silver SL40 cu folie de mylar argintie în...
Mammoth PRO este linia de produse TOP pentru cultivatorii profesioniști. Mylar 600D, bare de 22 mm.
Cortul Budbox Lite este potrivit mai ales pentru cultivatorii începători. Cortul stabil și de încredere...
Mammoth LITE sunt cele mai accesibile corturi de la această companie olandeză, care este un pionier în...
Cortul de cultivare Cultibox Light Plus este compact și funcțional, dimensiunile sale de 60x60x140 cm fiind...
Cort Garden High ProBox EcoPro 60, 60x60x140 cm.
Cutie de diamant Silver SL70 cu dimensiunile 70x70x2000 cm. Folie reflectorizantă argintie Mylar pe...
Cort de cultură mic cu țesătură Mylar 600D, bare metalice de 16mm cu acoperire în pulbere și colțuri de...
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast al...
Cortul de cultivare mic, cu țesătură Mylar 600D, bare metalice de 16mm cu strat de vopsea pulbere și...
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel...
Cort GorillaBox 80x80x160 cm pentru creșterea plantelor.
