Secret Jardin Hydro Shoot 100 x 100 x 200
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel mai bun material reflectorizant 210D Mylar țesătură puternică care are, de asemenea, proprietăți anti-îngrășare. Structura din aluminiu este ușor de asamblat și este suficient de robustă datorită oțelului de 16 mm. Montarea cortului economisește timp, durează aproximativ 15 minute.




Cort de creștere de înaltă calitate, țesătură unică realizată dințesătură puternică 210D Mylar . Fermoarele cortului sunt groase de 8 mm și, prin urmare, foarte durabile. Growbox are un rezervor de apă detașabil.
| Dimensiunile cortului | 100 x 100 x 200 cm |
| Suprafața de creștere | 1,00 m2 |
| Volumul cortului | 2.00m3 |
| Pad | WT100 |
| Material suprafață | 210D Mylar țesătură rezistentă |
| Ferestre | 2x 30 x 20 cm |
| Cablare | 2x ventilație O 180 mm 1x cabluri O 75 mm |
| Construcție | material - oțel O stâlpi 16 mm. |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corturi de cultivare medii 1–2 m² |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5425030265901 |
| Etapa plantei: | Pentru întregul ciclu de cultivare |
| Folie reflectorizantă: | Argintiu |
| Formă bază: | Pătrat |
Secret Jardin je francouzská značka, která se snaží pěstitelům nabídnout produkty, které splní veškeré jejich požadavky. Za tímto účelem vytvořila bohatě předvybavené pěstební stany, aby zákazníkům poskytla maximální komfort, ale především perfektní výsledky při pěstování. Pěstební stany Secret Jardin poskytují vašim rostlinám moderní prostředí, které je promyšlené do posledního detailu. Jsou vytvořeny tak, aby se vaše bylinky mohly těšit z optimálních klimatických i světlených podmínek. Kromě pěstebních stanů zahrnuje jejich sortiment i další vybavení pro snadnější a efektivnější pěstování.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnost
- Dlouhá životnost
- Kompatibilní se všemi způsoby indoor pěstování (květináče, kokos, hlína)
- Kompatibilní s většinou zavlažovacích systémů
Stanů od značky Secret Jardin je skutečně mnoho. Každý z nich nabízí něco jiného a jsou konfigurované tak, aby jeho budoucímu majiteli nabídli vše, co potřebuje. Rozdělené jsou do několika modelových řad (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Produse asociate
Producătorul premium Spider-Farmer, care este într-adevăr un lider recunoscut în industria cultivării cu...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet, 2x 50W. Are cele mai mari deviații...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum Table este soluția perfectă de iluminat pentru replantare, preplantare sau...
Optimizează-ți cultivarea cu panoul LED Grow SAMSUNG 320W, ideal pentru a crește legume fructifere și...
Spotul cu putere maximă de 50 W vă va surprinde în mai multe feluri. Direcționarea luminii de la dispozitiv...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Panoul de creștere cu LED-uri de înaltă calitate combină LED-uri albastre, roșii, ultraviolete și...
Spotul LED de înaltă calitate pentru creșterea și înflorirea plantelor cu o putere totală de 50 W vă va...
Optimizează-ți cultivarea cu LED Grow Panel SAMSUNG 240W, ideal pentru cultivarea legumelor frugifere și a...
Panou LED GROW suspendat echipat cu un cip COB cu spectru complet de 50W. Acesta are cele mai mari variații...
Reflectorul cu o putere totală de 50W va aduce creșterea plantelor tale la un nivel nou. Datorită diodelor...
Produse alternative
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel...
Cortul de creștere HomeBox Ambient este deosebit de atrăgător cu materialul său interior PAR+ pentru o...
BudBox PRO XL este un cort de cultivare care nu te va dezamăgi, fie că ești doar un entuziast al cultivării...
Cort Garden High ProBox EcoPro 120, 120x120x200 cm.
Cortul de cultivare Spider Farmer 140×70×200 cm este alegerea ideală pentru grădinarii casnici care caută o...
Cortul de cultură Secret Jardin Hydro Shoot este un cort de cultură profesional care este fabricat din cel...
Cortul înclinat Budbox XL R 120x120x180 cm, cu folie albă, acoperiș înclinat. Ideal pentru mansarde. Bare...
Cortul de cultivare Spider Farmer 140×70×200 cmPro este soluția compactă pentru cultivarea plantelor de...
Cort pentru cultivarea plantelor Diamond Box Silver SL120 cu dimensiuni de 120x120x200 cm. Acoperirea este...
Cortul Budbox Lite este ideal mai ales pentru cultivatorii începători. Cortul stabil și de încredere este...
Marele Urbanbox cu dimensiunile de 120x120x200 cm este potrivit pentru cultivarea în interior sub lumină cu...
Homebox Ambient R150, 150x80x200 cm
BudBox PRO Intermediate este un cort de cultivare care nu vă va dezamăgi, fie că sunteți un entuziast...
Corturile PURE TENT oferă un raport calitate-preț fără compromisuri. Folosind materialul MYLAR D400 de...
Cortul de cultură Budbox Lite este mai ales potrivit pentru cultivatorii indoor la început de drum. Acest...
Secret Jardin Dark Street este un cort de creștere profesional fabricat din cel mai bun material...
